BGI Genomics Hakkında

BGI Genomics, halihazırda 66’dan fazla ülkede müşterilerine hizmet veren, dünyanın önde gelen genom dizileme hizmetlerinin ve proteomik hizmetlerin sağlayıcısıdır. Akademik kurumlara, ilaç şirketlerine, sağlık hizmeti veren kurumlara ve diğer pek çok kuruluşa entegre genom dizileme ve proteomik hizmetleri için farklı çözümler sunar:

  • İnsan, bitki, hayvan ve mikrobiyal türleri kapsayan temel araştırmalar
  • İnsan sağlığında klinik araştırma
  • Genetik test ve tarama
  • İlaç keşfi ve gelişimi
  • Tarım ve biyolojik çeşitliğin korunması ve sürdürülebilirliği

MGI Hakkında

MGI Tech (MGI olarak bilinmektedir) yaşam bilimleri için teknoloji geliştirmektedir. MGI, yaşam bilimi araştırmalarını, tarım, hassas tıp ve sağlık hizmetlerini desteklemek için DNA dizileme cihazları, reaktifler dışında ilgili diğer ürünlerin araştırma/geliştirme, üretim ve satışını yapmaktadır.

MGI, klinik yüksek verimli gen dizi analiz ürünlerinin lider üreticisidir. Çoklu omik platformları, genetik sekanslama, kütle spektrometrisi, tıbbi görüntüleme ve laboratuvar otomasyonunu barındırır. 2016 yılında kurulan MGI, neredeyse yarısı araştırma ve geliştirme personeli olan 1.000’den fazla çalışana sahiptir. 39 ülke ve bölgede faaliyet gösteren MGI, dünya çapında birçok araştırma ve üretim üssü kurmuştur. Gerçek zamanlı, kapsamlı, uzun ömürlü çözümler sunan vizyonu, her kesim için etkili ve uygun fiyatlı sağlık hizmeti çözümleri sunmaktır.

Jena Bioscience Hakkında

1998 yılında Max-Planck Moleküler Fizyoloji Enstitüsü’nden (Dortmund) bir bilim insanı tarafından kurulan Jena Bioscience, 100’den fazla ülkede hem araştırma hem de endüstri müşterileri için yenilikçi reaktifler geliştirmek için 25 yıldan fazla akademik bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanmaktadır.

Jena Bioscience bugüne kadar hala sahibi tarafından işletilen bir işletme olmaya devam ediyor. Almanya’da DIN EN ISO 9001 (2008’den beri) ve DIN EN ISO 14001 (2015’ten beri) ve EMAS EU onaylı çevre yönetimi (2015’ten beri) uluslararası standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Bio Basic Hakkında

Bio Basic Inc., Kanada’da kurulan bir yaşam bilimi araştırma-geliştirme şirketidir. Merkezi Markham, Ontario ve Amherst, New York’ta bulunmaktadır. Bio Basic’te laboratuvar hizmetlerinin ve sarf malzemelerinin uygun fiyatlı olabileceğine ve olması gerektiğine inanılmaktadır. Gen sentezi, oligonükleotid sentezi, ekstraksiyon kitleri, PCR reaktifleri ve daha birçok araştırma malzemesi üretmektedir. Üretim ve tedarik zinciri ağı, kaliteden ödün vermeden sektördeki en uygun fiyatları sunmalarına olanak sağlar.

Bilimsel araştırmalarınnın ilerlemesi, birçok aşamada uzun ve zorlu bir yoldan oluşur. “Temel araştırma” olarak da bilinen bilimsel araştırmanın ilk aşamasını destekleyerek, tüm sürecin başarısı için bir temel oluşturmaktadır. Temel bilimsel araştırma, mal ve hizmetlerin maliyeti arttığında zorlaşır ve bu nedenle bilimsel araştırmayı kolaylaştırmak için çalışılmaktadır. Temel araştırmayı desteklemek, gelecekte uygulamalı araştırmanın başarısını mümkün kılmaktadır.

Nippon Genetics Hakkında

Nippon Genetics Europe yaşam bilimi ve biyoteknoloji sektörü için geliştirilmiş ürünler sunmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesi ile Nippon Genetics kendi ürettiği ürünlerin satış, pazarlama ve dağıtımının yanı sıra çok yenilikçi cihaz ve reaktif firmalarının dağıtımında uzmanlaşmıştır.

Ürün portföyleri; enzimler, kitler ve RT, PCR, qPCR, güvenli DNA boyaları ve sarf malzemeleri ile DNA Elektroforezi, protein elektroforezi, nükleik asit saflaştırması gibi moleküler biyolojiye odaklanmaktadır. DNA ve RNA kitleri ve benzersiz güvenli mavi / yeşil LED ışığı kullanan CCD kameralar veya CMOS sensörlü Jel dokümantasyon sistemlerini barındırmaktadır.

Hercuvan Hakkında

2011 yılında kurulan Hercuvan Lab Sistemleri, laboratuvar ekipmanlarının ve bilimsel araçların geliştirilmesi, pazarlanması, dağıtımı ve satış sonrası hizmetlerinde sağlam deneyime sahip bir şirkettir. Dünya çapında yaşam bilimleri ve biyoteknoloji şirketlerine, akademik kurumlara, devlet kurumlarına ve özel araştırma laboratuvarlarına laboratuvar ürünleri ve kaliteli hizmetler sunmayı amaç edinmiştir.

Hercuvan Lab Sistemleri, DNA/RNA konsantrasyonunun belirlenmesi için son teknoloji mikro hacim spektrofotometre, DNA’ların amplifikasyonu için termal cycler, yüksek hassasiyetli pipetler ve yaygın olarak kullanılan çeşitli tezgah üstü gibi geniş laboratuvar ekipman yelpazesini sürekli olarak geliştirmekte ve sunmaktadır. Yaşam bilimi ve genel laboratuvar araştırma alanı için büyüklükte ekipman. Tezgah üstü laboratuvar ekipmanı ürün serileri; santrifüjler, inkübatörler, santrifüjler, vorteks karıştırıcılar, sterilizatörler, homojenizatörler, elektroforez sistemi ve transillüminatöri içermektedir.